Peňaženky

Prečítajte si viac
Praktické kožené puzdro na karty od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. V jeho výbave je 6 priehradiek na karty a jedna priestrannejšie priehradka na doklady alebo bankovky uprostred.

Kožené puzdro na karty Success 2 RFID

Samsonite
26.95 €
Skladom
Športovo elegantná kľúčenka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5. Vnútri sú k dispozícii 2 kovové krúžky na kľúče.

Kožená kľúčenka Pro-DLX 5 SLG 524

Samsonite
62.26 €
Skladom
Chytrá, minimalistická s RFID ochranou - jednoduše Simpla - pánská kožená peněženka od značky Samsonite. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 4 přihrádky na karty, kapsu na mince a 3 další přihrádky. Nechybí ani průhledná průhledná přihrádka na fotografie nejbližších.

Pánska kožená peňaženka Simpla SLG 021

Samsonite
60.18 €
Na objednávku 7-14 dní
Chytrá, minimalistická s RFID ochranou - jednoduše Simpla - prostorná pánská kožená peněženka od značky Samsonite. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 9 přihrádek na karty a 9 kapes na doklady. Nechybí ani průhledná průhledná přihrádka na fotografie nejbližších. Chytrá, minimalistická s RFID ochranou - jednoduše Simpla - prostorná pánská kožená peněženka od značky Samsonite. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 9 přihrádek na karty a 9 kapes na doklady. Nechybí ani průhledná průhledná přihrádka na fotografie nejbližších.

Pánska kožená peňaženka Simpla SLG 009

Samsonite
64.33 €
Na objednávku 7-14 dní
Chytrá, minimalistická s RFID ochranou - jednoduše Simpla - prostorná pánská kožená peněženka od značky Samsonite. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 4 přihrádky na karty, 3 kapsy na doklady a kapsa na mince. Chytrá, minimalistická s RFID ochranou - jednoduše Simpla - prostorná pánská kožená peněženka od značky Samsonite. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 4 přihrádky na karty, 3 kapsy na doklady a kapsa na mince.

Pánska kožená peňaženka Simpla SLG 015

Samsonite
64.33 €
Na objednávku 7-14 dní
Chytrá, minimalistická s RFID ochranou - jednoduše Simpla - prostorná pánská kožená peněženka od značky Samsonite. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 7 přihrádek na karty, 7 kapes na doklady a kapsa na mince. Chytrá, minimalistická s RFID ochranou - jednoduše Simpla - prostorná pánská kožená peněženka od značky Samsonite. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 7 přihrádek na karty, 7 kapes na doklady a kapsa na mince.

Pánska kožená peňaženka Simpla SLG 007

Samsonite
70.56 €
Na objednávku 7-14 dní
Chytrá, minimalistická s RFID ochranou - jednoduše Simpla - pánská kožená peněženka od značky Samsonite. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky a 6 přihrádek na karty. Neobsahuje kapsu na mince. Chytrá, minimalistická s RFID ochranou - jednoduše Simpla - pánská kožená peněženka od značky Samsonite. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky a 6 přihrádek na karty. Neobsahuje kapsu na mince.

Pánska kožená peňaženka Simpla SLG 001

Samsonite
60.18 €
Na objednávku 7-14 dní
Kvalitná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 6 priehradiek na doklady (1 je skrytá v oddieli na bankovky) a 6 priehradiek na karty. Kvalitná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 6 priehradiek na doklady (1 je skrytá v oddieli na bankovky) a 6 priehradiek na karty.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 137

Samsonite
53.95 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 5 priehradiek na karty, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady. Elegantná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 5 priehradiek na karty, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 119

Samsonite
53.95 €
Na objednávku 7-14 dní
Športovo elegantná priestranná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 11 priehradiek na karty, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady.
Bestseller

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 122

Samsonite
95.48 €
Na objednávku 7-14 dní
Športovo elegantný stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 7 priehradok na karty, vrecko na mince a 7 ďalších priehradiek na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 007

Samsonite
83.02 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 8 priehradiek na karty a 6 ďalších priehradiek na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 005

Samsonite
74.72 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantná stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 4 priehradky na karty, vrecko na mince a 3 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 015

Samsonite
78.87 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou a špeciálnym usporiadaním. Je vybavená celkom 12 priehradkami na karty, zipsovým vreckom na mince, oddielom na bankovky a ďalšou priehradkou na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG All In One 727 RFID

Samsonite
70.56 €
Na objednávku 7-14 dní
Športovo elegantná, stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 4 priehradky na karty a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 109

Samsonite
70.56 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantná priestranná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z rady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 11 priehradiek na karty, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady. Elegantná priestranná pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 11 priehradiek na karty, vrecko na mince a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 122

Samsonite
62.26 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.