Peňaženky

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii 4 priehradky na karty, 3 priehradky na doklady, vrecko na mince a 2 oddiely na bankovky. Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii 4 priehradky na karty, 3 priehradky na doklady, vrecko na mince a 2 oddiely na bankovky.
Bestseller

Pánska kožená peňaženka Success 2 015 RFID

Samsonite
39.11 €
Skladom
Praktické kožené puzdro na karty od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. V jeho výbave je 6 priehradiek na karty a jedna priestrannejšie priehradka na doklady alebo bankovky uprostred.

Kožené puzdro na karty Success 2 RFID

Samsonite
25.41 €
Skladom
Kompaktné puzdro na karty od značky Samsonite z kolekcie Wavy. Puzdro obsahuje celkom 6 priehradiek na karty. Kompaktné puzdro na karty od značky Samsonite z kolekcie Wavy. Puzdro obsahuje celkom 6 priehradiek na karty.

Puzdro na karty Wavy

Samsonite
23.45 €
Skladom
Módní dámská peněženka od značky Samsonite z kolekce Karissa 2.0. Uvnitř je k dispozici 8 přihrádek na kreditní karty, zipová kapsa na mince, 2 oddíly na bankovky a další praktické přihrádky na doklady. Módní dámská peněženka od značky Samsonite z kolekce Karissa 2.0. Na zadní straně je doplněna zipovou kapsou.

Dámska veľká peňaženka Karissa 2.0

Samsonite
74.34 €
Na objednávku 7-14 dní
Nadčasová pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 11 přihrádek na karty, 2 přihrádky na doklady, kapsa na mince a 2 oddíly na bankovky. Nechybí ani průhledná přihrádka na fotografie nejbližších.

Pánska kožená peňaženka Success 2 122 RFID

Samsonite
50.85 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 7 přihrádek na karty, kapsa na mince, oddíl na bankovky a 3 přihrádky na doklady.
Bestseller

Pánska kožená peňaženka Success 2 039 RFID

Samsonite
35.19 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2. Uvnitř je k dispozici 7 přihrádek na karty, kapsa na mince, 2 oddíly na bankovky a 2 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Success 2 119

Samsonite
43.02 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 7 přihrádek na karty, 7 přihrádek na doklady, kapsa na mince a 2 oddíly na bankovky.

Pánska kožená peňaženka Success 2 007 RFID

Samsonite
46.94 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.