Peňaženky

Prečítajte si viac
Kompaktné puzdro na karty od značky Samsonite z kolekcie Wavy. Puzdro obsahuje celkom 6 priehradiek na karty.

Puzdro na karty Wavy

Samsonite
24.17 €
Skladom
Doplňte svoju obľúbenú kabelku nadčasovú dámsku peňaženku značky Samsonite z kolekcie Wavy. Vnútri je k dispozícii 8 priehradiek na kreditné karty, zipsové vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a ďalšie praktické priehradky na doklady.

Dámska peňaženka Wavy SLG

Samsonite
72.58 €
Na objednávku 7-14 dní
Športovo elegantný stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 7 priehradok na karty, vrecko na mince a 7 ďalších priehradiek na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 007

Samsonite
72.58 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená zipsová peňaženka od značky Samsonite z rady Success 2 s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii 5 priehradiek na karty, 4 priehradky na doklady, vrecko na mince a oddiel na bankovky.

Pánska kožená peňaženka Success 2 323 RFID

Samsonite
50.84 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou a špeciálnym usporiadaním. Je vybavená celkom 12 priehradkami na karty, zipsovým vreckom na mince, oddielom na bankovky a ďalšou priehradkou na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG All In One 727 RFID

Samsonite
52.41 €
Na objednávku 7-14 dní
Športovo elegantná, stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, 4 priehradky na karty a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 109

Samsonite
56.45 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantná pánska stredná kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 4 priehradky na karty a 3 ďalšie priehradky na doklady. Elegantná pánska stredná kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 4 priehradky na karty a 3 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 015

Samsonite
44.34 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantná stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 7 priehradiek na karty a 7 ďalších priehradok na doklady. Elegantná stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Attack 2 SLG s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii celkom 2 oddiely na bankovky, vrecko na mince, 7 priehradiek na karty a 7 ďalších priehradok na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 007

Samsonite
48.38 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z rady Success 2. Vnútri je k dispozícii 6 priehradiek na karty, 3 priehradky na doklady a 2 oddiely na bankovky. Táto peňaženka neobsahuje vrecko na mince.

Pánska kožená peňaženka Success 2 137

Samsonite
36.27 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Success 2. Vnútri je k dispozícii 7 priehradiek na karty, vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a 2 ďalšie priehradky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Success 2 119

Samsonite
44.34 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii 4 priehradky na karty, 3 priehradky na doklady, vrecko na mince a 2 oddiely na bankovky.
Bestseller

Pánska kožená peňaženka Success 2 015 RFID

Samsonite
40.31 €
Na objednávku 7-14 dní
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. Vnútri je k dispozícii 7 priehradiek na karty, 7 priehradiek na doklady, vrecko na mince a 2 oddiely na bankovky.

Pánska kožená peňaženka Success 2 007 RFID

Samsonite
48.38 €
Na objednávku 7-14 dní
Praktické kožené puzdro na karty od značky Samsonite z radu Pro-DLX 5 s RFID ochranou. V jeho výbave je 8 priehradiek na karty a jedna priestrannejšia priehradka na doklady alebo bankovky.

Kožené puzdro na karty Pro-DLX 5 RFID

Samsonite
44.34 €
Na objednávku 7-14 dní
Praktické kožené puzdro na karty od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. V jeho výbave je 6 priehradiek na karty a jedna priestrannejšie priehradka na doklady alebo bankovky uprostred.

Kožené puzdro na karty Success 2 RFID

Samsonite
26.19 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.