Peňaženky

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Doplňte svoju obľúbenú kabelku nadčasovú dámsku peňaženku značky Samsonite z kolekcie Wavy. Vnútri je k dispozícii 8 priehradiek na kreditné karty, zipsové vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a ďalšie praktické priehradky na doklady. Doplňte svoju obľúbenú kabelku nadčasovú dámsku peňaženku značky Samsonite z kolekcie Wavy. Vnútri je k dispozícii 8 priehradiek na kreditné karty, zipsové vrecko na mince, 2 oddiely na bankovky a ďalšie praktické priehradky na doklady.

Dámska peňaženka Wavy SLG

Samsonite
68.59 €
Skladom
Kompaktné puzdro na karty od značky Samsonite z kolekcie Wavy. Puzdro obsahuje celkom 6 priehradiek na karty. Kompaktné puzdro na karty od značky Samsonite z kolekcie Wavy. Puzdro obsahuje celkom 6 priehradiek na karty.

Puzdro na karty Wavy

Samsonite
22.84 €
Skladom
Módní dámská peněženka od značky Samsonite z kolekce Karissa 2.0. Uvnitř je k dispozici 8 přihrádek na kreditní karty, zipová kapsa na mince, 2 oddíly na bankovky a další praktické přihrádky na doklady. Módní dámská peněženka od značky Samsonite z kolekce Karissa 2.0. Na zadní straně je doplněna zipovou kapsou.

Dámská velká peněženka Karissa 2.0

Samsonite
72.40 €
Na objednávku 7-14 dní
Nadčasová pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 11 přihrádek na karty, 2 přihrádky na doklady, kapsa na mince a 2 oddíly na bankovky. Nechybí ani průhledná přihrádka na fotografie nejbližších.

Pánská kožená peněženka Success 2 122 RFID

Samsonite
49.52 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2. Uvnitř je k dispozici 6 přihrádek na karty, 3 přihrádky na doklady a 2 oddíly na bankovky. Tato peněženka neobsahuje kapsu na mince.

Pánská kožená peněženka Success 2 137

Samsonite
34.27 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 7 přihrádek na karty, kapsa na mince, oddíl na bankovky a 3 přihrádky na doklady.

Pánská kožená peněženka Success 2 039 RFID

Samsonite
34.27 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou a speciálním uspořádáním. Je vybavena celkem 12 přihrádkami na karty, zipovou kapsou na mince, oddílem na bankovky a další přihrádkou na doklady.

Pánská kožená peněženka Success 2 All In One 727 RFID

Samsonite
30.46 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2. Uvnitř je k dispozici 7 přihrádek na karty, kapsa na mince, 2 oddíly na bankovky a 2 další přihrádky na doklady.

Pánská kožená peněženka Success 2 119

Samsonite
41.90 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici 4 přihrádky na karty, 3 přihrádky na doklady, kapsa na mince a 2 oddíly na bankovky.

Pánská kožená peněženka Success 2 015 RFID

Samsonite
38.09 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 7 přihrádek na karty, 7 přihrádek na doklady, kapsa na mince a 2 oddíly na bankovky.

Pánská kožená peněženka Success 2 007 RFID

Samsonite
45.71 €
Na objednávku 7-14 dní
Praktické kožené pouzdro na karty od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. V jeho výbavě je 6 přihrádek na karty a jedna prostornější přihrádka na doklady nebo bankovky uprostřed.

Kožené pouzdro na karty Success 2 RFID

Samsonite
24.74 €
Na objednávku 7-14 dní
Praktický a stylový doplněk pro úschovu vašich klíčů z řady Success 2 od značky Samosnite. Uvnitř jsou k dispozici 2 kovové kroužky na klíče.

Kožená klíčenka Success 2

Samsonite
22.84 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.