Pánske peňaženky

Prečítajte si viac
Středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince, 11 přihrádek na karty a 2 další přihrádky na doklady.
Bestseller

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 013

Samsonite
48.34 €
Skladom
Stredne veľká pánska kožená peňaženka od značky Samsonite z radu Success 2 s RFID ochranou. Vnútri sú k dispozícii 4 priehradky na karty, 3 priehradky na doklady, vrecko na mince a 2 oddiely na bankovky.
Bestseller

Pánska kožená peňaženka Success 2 015 RFID

Samsonite
40.27 €
Skladom
Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 5 přihrádek na karty, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady. Elegantní pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 5 přihrádek na karty, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 119

Samsonite
44.30 €
Na objednávku 7-14 dní
Sportovně elegantní prostorná pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 11 přihrádek na karty, kapsa na mince a 2 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 122

Samsonite
84.62 €
Na objednávku 7-14 dní
Sportovně elegantní středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 7 přihrádek na karty, kapsa na mince a 7 dalších přihrádek na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 007

Samsonite
72.52 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Pro-DLX 5 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, 4 přihrádky na karty, kapsu na mince a 3 další přihrádky na doklady.

Pánska kožená peňaženka Pro-DLX 5 SLG 015

Samsonite
68.49 €
Na objednávku 7-14 dní
Středně velká pánská kožená zipová peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 5 přihrádek na karty, 4 přihrádky na doklady, kapsa na mince a oddíl na bankovky. Středně velká pánská kožená zipová peněženka od značky Samsonite z řady Success 2 s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 5 přihrádek na karty, 4 přihrádky na doklady, kapsa na mince a oddíl na bankovky.

Pánska kožená peňaženka Success 2 323 RFID

Samsonite
50.79 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní středně velká pánská kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř jsou k dispozici celkem 2 oddíly na bankovky, kapsa na mince, 7 přihrádek na karty a 7 dalších přihrádek na doklady.

Pánska kožená peňaženka Attack 2 SLG 007

Samsonite
48.34 €
Na objednávku 7-14 dní
Elegantní pánská střední kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 10 přihrádek na karty, oddíl na bankovky a přihrádka na doklady. Tato peněženka neobsahuje kapsu na mince. Elegantní pánská střední kožená peněženka od značky Samsonite z řady Attack 2 SLG s RFID ochranou. Uvnitř je k dispozici 10 přihrádek na karty, oddíl na bankovky a přihrádka na doklady. Tato peněženka neobsahuje kapsu na mince.

Pánská kožená peněženka Attack 2 SLG 045

Samsonite
40.43 €
Na objednávku 7-14 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.