Cestovné príslušenstvo

Prečítajte si viac
Filtrujte treba podľa farby alebo materiálu
Univerzálny popruh na kufor od značky Samsonite, s ktorého pomocou ľahko zopnete kufor. Môže poslúžiť aj ako poznávacie znamenie vašej batožiny v záplave iných kufrov. Univerzálny popruh na kufor od značky Samsonite, s ktorého pomocou ľahko zopnete kufor. Môže poslúžiť aj ako poznávacie znamenie vašej batožiny v záplave iných kufrov. Univerzálny popruh na kufor od značky Samsonite, s ktorého pomocou ľahko zopnete kufor. Môže poslúžiť aj ako poznávacie znamenie vašej batožiny v záplave iných kufrov. Univerzálny popruh na kufor od značky Samsonite, s ktorého pomocou ľahko zopnete kufor. Môže poslúžiť aj ako poznávacie znamenie vašej batožiny v záplave iných kufrov.

Popruh na kufor 38 mm

Samsonite
7.52 €
Skladom
Praktický TSA zámok od značky Samsonite pre bezpečné cestovanie po celom svete. Zámok ocenia nielen cestovatelia, ktorých batožina nie je priamo zámkom vybavená. Praktický TSA zámok od značky Samsonite pre bezpečné cestovanie po celom svete. Zámok ocenia nielen cestovatelia, ktorých batožina nie je priamo zámkom vybavená. Praktický TSA zámok od značky Samsonite pre bezpečné cestovanie po celom svete. Zámok ocenia nielen cestovatelia, ktorých batožina nie je priamo zámkom vybavená.

TSA zámok Global TA

Samsonite
7.52 €
Skladom
Praktický a bezpečný doplnok pre vaše cestovanie. Zámok s TSA funkciou ochráni vaše batožinu na cestách po celom svete. Zámok je vybavený lankom a je skvelý pre spojenie jazdcov zipsu na kufri, cestovnej taške alebo batohu. Praktický a bezpečný doplnok pre vaše cestovanie. Zámok s TSA funkciou ochráni vaše batožinu na cestách po celom svete. Zámok je vybavený lankom a je skvelý pre spojenie jazdcov zipsu na kufri, cestovnej taške alebo batohu. Praktický a bezpečný doplnok pre vaše cestovanie. Zámok s TSA funkciou ochráni vaše batožinu na cestách po celom svete. Zámok je vybavený lankom a je skvelý pre spojenie jazdcov zipsu na kufri, cestovnej taške alebo batohu. Praktický a bezpečný doplnok pre vaše cestovanie. Zámok s TSA funkciou ochráni vaše batožinu na cestách po celom svete. Zámok je vybavený lankom a je skvelý pre spojenie jazdcov zipsu na kufri, cestovnej taške alebo batohu.

TSA zámok na kufor CO1

Samsonite
15.07 €
Skladom
Páska na oči od značky Samsonite je perfektnou na dlhé cestovanie. Páska na oči od značky Samsonite je perfektnou na dlhé cestovanie.

Páska na oči

Samsonite
15.07 €
Skladom
TRAVELITE, TSA ZÁMOK NA KUFR 26-01 - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

TSA zámok na kufr 26-01

Travelite
8.69 €
Skladom
TRAVELITE, CESTOVNÍ POLŠTÁŘEK INFLATABLE BLACK - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO TRAVELITE, CESTOVNÍ POLŠTÁŘEK INFLATABLE BLACK - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Cestovní polštářek Inflatable Black

Travelite
9.79 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR FLEUR VEL. M - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor Fleur vel. M

BG Berlin
21.54 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR WASSUP VEL. M - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor Wassup vel. M

BG Berlin
21.54 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, CESTOVNÝ VANKÚŠIK ERGO BLACK - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO BG BERLIN, CESTOVNÝ VANKÚŠIK ERGO BLACK - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Cestovný vankúšik ErGO Black

BG Berlin
21.54 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR ROAR VEĽ. L - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor Roar veľ. L

BG Berlin
23.80 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR ROAR VEĽ. M - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor Roar veľ. M

BG Berlin
21.54 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR ALL WAYS VEĽ. M - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor All Ways veľ. M

BG Berlin
21.54 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR CAUTION VEL. M - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor Caution vel. M

BG Berlin
21.54 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR WASSUP VEL. S - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor Wassup vel. S

BG Berlin
19.65 €
Na objednávku 5-7 dní
CABINZERO, PLÁŠTĚNKA NA BATOH ADVENTURE ABSOLUTE BLACK - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO CABINZERO, PLÁŠTĚNKA NA BATOH ADVENTURE ABSOLUTE BLACK - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Pláštěnka na batoh Adventure Absolute Black

CabinZero
29.09 €
Na objednávku 5-7 dní
BG BERLIN, OCHRANNÝ OBAL NA KUFOR WASSUP VEL. L - CESTOVNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ochranný obal na kufor Wassup vel. L

BG Berlin
23.80 €
Na objednávku 5-7 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

90%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 79 € u nás máte dopravu zadarmo.