Shopper kabelky

Prečítajte si viac
Milujete veľké kabelky, do ktorých zabalíte celý svoj svet? Vašou novou najlepšou kamarátkou sa stane priestranná shopper kabelka od značky Militu, ktorá spĺňa požiadavku na veľkosť a navyše je úžasne praktická. Môžete ju nosiť hneď niekoľkými spôsobmi – v ruke, cez rameno alebo crossbody. V jej výbave sú dve uši (30 cm), dlhšie uši cez rameno (60 cm) a odnímateľný nastaviteľný popruh (až 120 cm).
-20%

Veľká dámska shopper kabelka Mili Weekend Bag

Militu bags
95.01 €   76.01 €
Skladom
Štýlová, moderná aj pohodlná - koženú dámsku shopper kabelku Marina Galanti si zamilujete. Je určená na nosenie cez rameno. Uchá sú dlhé 60 cm. Štýlová, moderná aj pohodlná - koženú dámsku shopper kabelku Marina Galanti si zamilujete. Je určená na nosenie cez rameno. Uchá sú dlhé 60 cm.

Dámska kožená shopper kabelka MBP014SG2

Marina Galanti
125.39 €
Skladom
Máte rada nadčasové univerzálne kabelky, ktoré sú naozaj priestranné a praktické? Kabelka Insanity od českej značky Meatfly je bezpochyby jednou z nich. Do kabelky je možné umiestniť dokumenty formátu A4. Máte rada nadčasové univerzálne kabelky, ktoré sú naozaj priestranné a praktické? Kabelka Insanity od českej značky Meatfly je bezpochyby jednou z nich. Do kabelky je možné umiestniť dokumenty formátu A4. Máte rada nadčasové univerzálne kabelky, ktoré sú naozaj priestranné a praktické? Kabelka Insanity od českej značky Meatfly je bezpochyby jednou z nich. Do kabelky je možné umiestniť dokumenty formátu A4. Máte rada nadčasové univerzálne kabelky, ktoré sú naozaj priestranné a praktické? Kabelka Insanity od českej značky Meatfly je bezpochyby jednou z nich. Vnútri je priehradka na notebook s uhlopriečkou 13", dve otvorené vrecká a vrecko na zips.
Bestseller

Dámska kabelka cez rameno Insanity 3

Meatfly
47.68 €
Na objednávku 5-7 dní
Nadčasová maximálne priestranná spoločníčka pre akúkoľvek príležitosť - stavte na kabelku s odnímateľným popruhom z kolekcie Plume Avenue od značky Lipault. Môžete ju nosiť v ruke, crossbody alebo cez rameno. Súčasťou je odnímateľný nastaviteľný popruh. Nadčasová maximálne priestranná spoločníčka pre akúkoľvek príležitosť - stavte na kabelku s odnímateľným popruhom z kolekcie Plume Avenue od značky Lipault. Môžete ju nosiť v ruke, crossbody alebo cez rameno. Súčasťou je odnímateľný nastaviteľný popruh.

Dámska shopper kabelka Plume Avenue

Lipault
112.76 €
Na objednávku 7-21 dní
VUCH, DÁMSKA KABELKA CEZ RAMENO CAMELIA - KABELKY CEZ RAMENO VUCH, DÁMSKA KABELKA CEZ RAMENO CAMELIA - KABELKY CEZ RAMENO

Dámska kabelka cez rameno Camelia

Vuch
60.70 €
Na objednávku 5-7 dní
Minimalistická a štýlová dámska shopper kabelka s odnímateľným popruhom z udržateľnej kolekcie Be-Her od značky Samsonite. Dámska shopper kabelka Be-Her
Udržateľnosť

Dámska shopper kabelka Be-Her

Samsonite
134.45 €
Na objednávku 7-21 dní
VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA EZANE - SHOPPER KABELKY VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA EZANE - SHOPPER KABELKY

Dámska shopper kabelka Ezane

Vuch
51.63 €
Na objednávku 5-7 dní
VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA DARLEEN - SHOPPER KABELKY VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA DARLEEN - SHOPPER KABELKY

Dámska shopper kabelka Darleen

Vuch
69.37 €
Na objednávku 5-7 dní
VUCH, DÁMSKÁ SHOPPER KABELKA TALULLA - SHOPPER KABELKY VUCH, DÁMSKÁ SHOPPER KABELKA TALULLA - SHOPPER KABELKY

Dámská shopper kabelka Talulla

Vuch
73.71 €
Na objednávku 5-7 dní
VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA BENITA - SHOPPER KABELKY VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA BENITA - SHOPPER KABELKY

Dámska shopper kabelka Benita

Vuch
65.04 €
Na objednávku 5-7 dní
VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA WENNIE - SHOPPER KABELKY VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA WENNIE - SHOPPER KABELKY

Dámska shopper kabelka Wennie

Vuch
73.71 €
Na objednávku 5-7 dní
VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA WILLOW - SHOPPER KABELKY VUCH, DÁMSKA SHOPPER KABELKA WILLOW - SHOPPER KABELKY

Dámska shopper kabelka Willow

Vuch
56.36 €
Na objednávku 5-7 dní
REISENTHEL, DÁMSKÁ SHOPPER KABELKA XL DOTS - SHOPPER KABELKY REISENTHEL, DÁMSKÁ SHOPPER KABELKA XL DOTS - SHOPPER KABELKY

Dámská shopper kabelka XL Dots

Reisenthel
38.61 €
Na objednávku 5-7 dní
REISENTHEL, DÁMSKA SHOPPER KABELKA XL BLACK - SHOPPER KABELKY REISENTHEL, DÁMSKA SHOPPER KABELKA XL BLACK - SHOPPER KABELKY

Dámska shopper kabelka XL Black

Reisenthel
47.29 €
Na objednávku 5-7 dní
SAMSONITE, DÁMSKA KABELKA DISNEY FOREVER DALMATIANS 34C - SHOPPER KABELKY SAMSONITE, DÁMSKA KABELKA DISNEY FOREVER DALMATIANS 34C - SHOPPER KABELKY

Dámska kabelka Disney Forever Dalmatians 34C

Samsonite
86.73 €
Na objednávku 7-21 dní
Minimalistická a štýlová dámska shopper kabelka s priehradkou na 14,1'' notebook z udržateľnej kolekcie Be-Her od značky Samsonite. Kabelku môžete pohodlne nosiť v ruke aj cez rameno. V jej výbave nechýba odnímateľný nastaviteľný popruh. Minimalistická a štýlová dámska shopper kabelka s priehradkou na 14,1'' notebook z udržateľnej kolekcie Be-Her od značky Samsonite. Kabelku môžete pohodlne nosiť v ruke aj cez rameno. V jej výbave nechýba odnímateľný nastaviteľný popruh. Minimalistická a štýlová dámska shopper kabelka s priehradkou na 14,1'' notebook z udržateľnej kolekcie Be-Her od značky Samsonite. Kabelku môžete pohodlne nosiť v ruke aj cez rameno. V jej výbave nechýba odnímateľný nastaviteľný popruh.
Udržateľnosť

Dámska shopper kabelka Be-Her 14,1''

Samsonite
173.50 €
Na objednávku 7-21 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

100%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.