Kabelky cez rameno

Prečítajte si viac
Elegantní a nadčasová dámská kabelka do ruky Camomilla od italské značky Marina Galanti. Můžete ji nosit v ruce i přes rameno. Součástí je odnímatelný nastavitelný popruh.
-50%

Dámská kabelka do ruky Camomilla MB0464KY3

Marina Galanti
60.39 €   30.20 €
Skladom
LOVE MOSCHINO, DÁMSKÁ KABELKA BILLBOARD ČERVENÁ - KABELKY DO RUKY LOVE MOSCHINO, DÁMSKÁ KABELKA BILLBOARD ČERVENÁ - KABELKY DO RUKY
-40%

Dámská kabelka Billboard červená

Love Moschino
186.04 €   111.62 €
Skladom
Elegantní menší dámská crossbody kabelka Ginestra od italské značky Marina Galanti. Je určená k nošení přes rameno a crossbody. V její výbavě je kratší řetízkový popruh a nastavitelný odnímatelný popruh s maximální délkou 117 cm. Elegantní menší dámská crossbody kabelka Ginestra od italské značky Marina Galanti. Je určená k nošení přes rameno a crossbody. V její výbavě je kratší řetízkový popruh a nastavitelný odnímatelný popruh s maximální délkou 117 cm. Elegantní menší dámská crossbody kabelka Ginestra od italské značky Marina Galanti. Je určená k nošení přes rameno a crossbody. V její výbavě je kratší řetízkový popruh a nastavitelný odnímatelný popruh s maximální délkou 117 cm. Elegantní menší dámská crossbody kabelka Ginestra od italské značky Marina Galanti. Je určená k nošení přes rameno a crossbody. V její výbavě je kratší řetízkový popruh a nastavitelný odnímatelný popruh s maximální délkou 117 cm.
-50%

Dámská crossbody kabelka Ginestra MB0479SR1

Marina Galanti
44.18 €   22.09 €
Skladom
VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA CARLENE WINE - KABELKY CEZ RAMENO VUCH, DÁMSKÁ CROSSBODY KABELKA CARLENE WINE - KABELKY CEZ RAMENO

Dámská crossbody kabelka Carlene Wine

Vuch
40.49 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKA KABELKA CEZ RAMENO AIRIN - KABELKY CEZ RAMENO VUCH, DÁMSKA KABELKA CEZ RAMENO AIRIN - KABELKY CEZ RAMENO

Dámska kabelka cez rameno Airin

Vuch
60.76 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKÁ MALÁ CROSSBODY KABELKA EFFIE WINE - CROSSBODY KABELKY VUCH, DÁMSKÁ MALÁ CROSSBODY KABELKA EFFIE WINE - CROSSBODY KABELKY

Dámská malá crossbody kabelka Effie Wine

Vuch
36.44 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA NAYSA - CROSSBODY KABELKY VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA NAYSA - CROSSBODY KABELKY

Dámska crossbody kabelka Naysa

Vuch
40.49 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA LAVI - CROSSBODY KABELKY VUCH, DÁMSKA CROSSBODY KABELKA LAVI - CROSSBODY KABELKY

Dámska crossbody kabelka Lavi

Vuch
26.31 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
VUCH, DÁMSKÁ SHOPPER KABELKA LAURIE WINE - SHOPPER KABELKY VUCH, DÁMSKÁ SHOPPER KABELKA LAURIE WINE - SHOPPER KABELKY

Dámská shopper kabelka Laurie Wine

Vuch
48.60 €
Skladom u dodávateľa 3-7 dní
Pomáhame vám s výberom

Vybrať cestovný kufor alebo kabelku ako darček môže byť oriešok. Zastavte sa u nás vpredajni alebo sa ozvite na našu zákaznícku linku. Radi vám poradíme.

Sme tu pre vás od roku 1991

Vyberáme to najlepšie od značiek The Bridge, Calvin Klein a z českých manufaktúr. Sme exkluzívnymi predajcami The Bridge, Tony Perotti a Braun Büffel.

%
Heuréka ověřeno
Zlaté Overené zákazníkmi

Vďaka spokojným zákazníkom DELMAS sme získali prestížny certifikát Zlaté Overené zákazníkmi na Heuréke. Nezaspávame na vavrínoch, naďalej zlepšujeme naše služby a hľadáme nový tovar v prvotriednej kvalite.

Zľava s VIP kartou DELMAS

Viac nakúpite, viac získate. Zaregistrujte sa do nášho vernostného programu a užívajte si exkluzívne výhody a zľavy na vaše nákupy.